1.TAZE DONMUŞ KADAVRADA USG İLE UYGULAMALI REJYONAL ANESTEZİ KURSU

Rejyonal Anestezi Derneği

1.TAZE DONMUŞ KADAVRADA USG İLE UYGULAMALI REJYONAL ANESTEZİ KURSU

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği, ve Rejyonal Anestezi Derneği işbirliği ile 17 -18 Mayıs  2019 tarihinde “Taze Donmuş Kadavra da USG eşliğinde Rejyonal Anestezi Uygulama Kursu” gerçekleştirecektir.

17 -18 Mayıs  2019 TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Temel Tıp Laboratuvarları, Ankara.

Kurs Üst ekstremite, alt ekstremite ve thorakoabdominal olarak 3 bölümden oluşacaktır. Öncelikli olarak kısa giriş ve temel ders sonrası ağırlıklı olarak kadavrada çalışma olanağı sunulacaktır. Taze donmuş kadavralar normal doku turgorunun korunması için özel olarak hazırlanmıştır. Her kursiyer programda belirtilen pratik eğitimleri alacak ve kurs esnasında gerçek doku hissi veren kadavralarda pratik yapma şansı bulacaktır. Bu kurs rejyonal anestezide klasik konuların yanı sıra yeni yaklaşımların da tartışılacagı güncel bir eğitim programı olacaktır.

Katılımcılara alacakları ileri düzey eğitimde başarılar diler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Uluslarası katılımla gerçekleştirilen bu kurs “European Diploma of Regional Anesthesia” açısından geçerli bir kadavra kursudur ve ESRA “Avrupa Rejyonal Anestezi Derneği” tarafından onaylanmıştır.

Bir günde maksimum 40 katılımcı alınacaktır. Sınırlı kontenjanımız olduğundan kayıtlar başvuru sırasına göre yapılacaktır. 

Programı görüntülemek için tıklayınız

Kurs Kayıt Sistemi: https://www.tard.org.tr/usg

​ Türkçe Bağlantı:https://www.tard.org.tr/haberler/1331